• page_banner

Контактирајте нас

Пингкианг Волмет Импорт & Екпорт Традинг Цо., Лтд.

КОНТАКТИРАЈТЕ НАС

Адреса:

Канцеларија: тржни центар Кицхуанг, Аниуан, Пингкианг, провинција Јиангки, Кина

Фабрика: Кунминг Роад, Линии град, Схандонг провинција, Кина

Телефон:

0086 158 7007 4761

ВхатсАпп:

0086 158 7007 4761

ПОТРЕБНА ПОМОЋ?

Напишите своју поруку овде и пошаљите нам је